termostatas montavimas

ŠILDYMO SISTEMŲ AUTOMATIKOS ĮRENGIMAS

TERMOSTATŲ MONTAVIMAS

Šildymo sistemų automatikos paskirtis – patogiai, efektyviai valdyti šildymo sistemą, palaikant komfortiškas sąlygas patalpose.

Teikiamos paslaugos:

 

– Grindų šildymo automatikos montavimas.

– Patalpos termostatų montavimas.

Užsisakius iš mūsų šią paslaugą nemokamai suteikiame sistemų parinkimą ir įvertinimą.

Rekomenduojama automatiką įsirengti, kai įrengtos šildomos grindys. Kad patalpose palaikytume norimą temperatūrą, įrengiami termostatai. Kolektoriuose sumontuojamos valdymo dėžutės ir pavaros atskiroms šildomų grindų šakoms, kurių pagalba patalpose palaikoma norima temperatūra. Taip pat katilinėse yra įrengiama valdymo automatika, leidžianti valdyti vandens srautus, temperatūras nuo lauko ir vidaus temperatūrinių daviklių, vidaus termostatų, šildymo ir vandens ruošimo procesams. Automatika sutaupo 30 % šilumos energijos, sunaudojamos namo šildymui.

Valdykliai – tai išmani ir protinga su laidu arba belaidžio ryšio technologija iš vidaus ir stilinga iš išorės dėl visada madingo dizaino.

Vartotojui patogi naudoti sąsaja su spalvotu liečiamu ekranu sąlygoja paprastą veikimą. Tai vienas iš pačių greičiausių, patogiausių ir labiausiai atsiperkančių būdų namų energijos efektyvumui pagerinti.

Suplanuokite grafikus, kad taupytumėte energiją. Su programuojamu kambario termostatu galima automatiškai dienos eigoje keisti kambario temperatūrą. Prognozuojamo valdymo funkcija šildymą įjungia tiksliai apskaičiuotu momentu, kad pageidaujama temperatūra būtų pasiekta grafike numatytu laiku. Sumažinus kambario temperatūrą vienu laipsniu, sutaupomi 5 % suvartojamos energijos. Turėkite omenyje, kad temperatūros keitimas patalpoje su įprastine grindų šildymo sistema gali užtrukti net kelias valandas.