Saugus prekių pristatymas

Siuntos pristatomos jūsų įvestu adresu:

į darbovietę, į namus ar į patogiausiai pasiekiamą paštomatą. Pasirinkę vieną iš paminėtų, pristatymo būdų, užsakymo formoje turite nurodyti šiuos duomenis:

  • vardą ir pavardę;
  • tikslų pristatymo adresą;
  • pašto kodo indeksą;
  • mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą;
  • kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.sanva.lt pristatome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo pirmadienio iki penktadienio iš anksto su Pirkėju suderintu laiku.

Įprastai prekės yra pristatomos per 3 – 5 darbo dienas. Jeigu prekių siuntimas užtruks ilgiau nei 10 darbo dienų, gavęs užsakymą www.sanva.lt darbuotojas apie tai jus informuos užsakymo formoje nurodytu el. paštu arba mobiliojo telefono numeriu.

Pristačius prekes Pirkėjo nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba kitam asmeniui, Pirkėjo nurodytam užsakymo blanke, tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

PRISTATYMO BŪDAI

Pristatymas per kurjerį – Pardavėjo pavedimu, prekes pristato kurjerio paslaugas teikianti įmonė (toliau – Kurjeris).

Pristatymas paštomatu – Pardavėjas Prekes siunčia į Jūsų pasirinktą paštomatą.

Atvežimas į vietą (Šiaulių mieste).

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą ir jei yra galimybė, padaryti nuotrauką (atsiųsti ją el. paštu: info@sanva.lt). Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.

KITA INFORMACIJA

Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą informuosime elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke, pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią gausite su prekėmis. Ji bus reikalinga norint grąžinti prekes.