Šilumos siurblys oras-vanduo Midea M thermal A100/CDS90GN8-B / V8W/D2N8-B (-25°C)

Šilumos siurbliai oras – vanduo Midea M thermal A Series Split

Šilumos siurbliai „Midea M thermal“  naudoja nuolatinės srovės DC inverterinę technologiją, kuri leidžia preciziškai kontroliuoti variklio sukimosi greitį, taip užtikrinant reikiamą šildymo galią mažiausiomis elektros energijos sąnaudomis.

  • Galingas aukšto efektyvumo A+++ šildymas
  • Stabili vandens temperatūra didina komfortą
  • Platus aplinkos temperatūros diapazonas
  • Ypač tylus (53dB)
  • Daugiafunkcis valdymo pultelis ir galimybė valdyti internetu
  • Aplinkos temperatūros kreivė
  • Dezinfekcijos funkcija
  • Sumanaus elektros tinklo funkcija – šilumos siurblyspritaiko parametrus pagal gaunamą signalą

Aprašymas

Universalus sprendimas – šildymas, vėsinimas ir karštas vanduo vienoje sistemoje
„M thermal“ yra integruota sistema, visus metus teikianti šildymą / vėsinimą, taip pat ruošianti karštą vandenį ir galinti pakeisti dujinius, kietojo kuro katilus arba dirbti kartu su jais.

Sumažinkite šildymo išlaidas
„Midea“ inverterinė technologija suteikia reikiamą šildymo galią net ir labai ekstremaliomis lauko temperatūros sąlygomis – galėsite jaustis šiltai šalčiausiomis žiemos dienomis.

Midea šilumos siurbliai naudoja naują R32 aplinką tausojantį šaltnešį, kuris yra daug efektyvesnis ir ženkliai mažina CO2 emisijas. Naujų technologijų pritaikymas užtikrina gerus „Midea“ šilumos siurblio oras-vanduo parametrus esant žemai temperatūrai ir padeda pasiekti A+++ energijos efektyvumo klasę.

Kodėl verta rinktis šilumos siurblį oras-vanduo?

Iš lauko aplinkos galima paimti 4 kW šilumos, tam sunaudojus tik 1 kW elektros energijos kompresoriaus darbui, sistemos efektyvumas siekia iki 400 %.

Aukščiausia efektyvumo klasė A+++
„Split“ ir „Monobloko“ sistemoms energijos efektyvumo klasė A+++, kai vandens temperatūra 35 ℃ ir A++, kai vandens temperatūra 55 ℃.

Išorinio bloko kondensatorius

Φ 9.5 variniai vamzdeliai su vidiniais grioveliais optimizuoja šilumos mainų efektyvumą. Išorinio įrenginio kondensatorius padengtas hidrofilinės aliuminio folijos sluoksniu, dėl kurio lengviau nubėga vandens kondensatas, didėja atsparumas korozijai bei pailgėja įrangos tarnavimo laikas.
Nuolatinės srovės DC ventiliatoriaus variklis

Pagal šildymo ir vėsinimo poreikį tiksliai kontroliuojamas ventiliatoriaus sukimosi greitis – tai sumažina triukšmo lygį ir padeda taupyti elektros energiją.
Hidroninio modulio komponentai

Vidinės įrangos modulis komplektuojamas su „Wilo“ nuolatinės srovės DC vandens siurblys, „Alfa Laval“ šilumokaičiu ir integruotu 9 kW rezerviniu elektriniu šildytuvu.
DC inverterinis kompresorius

Naujas dvigubo rotoriaus DC inverterinis kompresorius su nuolatinės srovės magnetais ir plačiu dažnių diapazonu mažina skleidžiamą garsą bei užtikrina tikslų darbą. Jis konvertuoja visus dažnius, taip 30 % sumažindamas energijos suvartojimą.

„M thermal“ šilumos siurbliai suteikia daugiau lankstumo – galima pasirinkti „Mono“ įrangą, kurios hidroniniai komponentai yra integruoti į lauko bloką, arba „Split“ įrangą, kurios komponentai sumontuoti atskirame vidiniame hidrobloke. Tiek „Mono“, tiek „Split“ gaminių energinis efektyvumas atitinka aukščiausią A+++ klasę ir taip prisideda prie neigiamo poveikio aplinkai mažinimo.

Didelės galios inverterinio tipo kompresorius

„Midea“ inverterinė technologija suteikia reikiamą šildymo galią kai lauke temperatūra nukrenta iki –25 ℃, taigi jausitės šiltai net ir šalčiausiomis žiemos dienomis.

Esant žemai temperatūrai kompresoriaus dažnis ir ventiliatoriaus sukimosi greitis padidėja, taip keldamas šildymo galią.

Automatizuota šildymo kabelio kontrolė neleidžia ledo sankaupoms sugadinti ventiliatoriaus ir kondensatoriaus.

Integruotas WIFI modulis ir valdymas telefonu
Valdymo pultelis turi integruotą WIFI modulį, kuris gauna signalą iš mobiliosios programėlės, per ją galima valdyti šilumos siurblį, matyti energijos suvartojimą ir gauti taupymo pasiūlymų.

Sumanaus elektros tinklo funkcija

Šilumos siurblys pritaiko parametrus atsižvelgdamas į gaunamą signalą. Sistemos elektros sąnaudos gali būti automatiškai koreguojamos pagal elektros piką, taip optimizuojant elektros vartojimą.

Nepaprastai tylus – tik 53dB

Didžiąją laiko dalį naudojama šildymo/vėsinimo galia yra žemesnė nei maksimalus pajėgumas, todėl šilumos siurblys veikia dalinai apkrautas. Nuolatinės srovės inverterinis DC kompresoriaus reguliuoja sukimosi greitį, kuris atitinka tuo metu reikiamą galią, taip sumažindamas triukšmo lygį.

Papildoma informacija

Produkto tipas

Oras – vanduo šilumos siurbliai

Vandens talpa

Be integruoto boilerio

Galia (kW)

8.1 – 11

Gamintojas

Midea

Spalva

Balta