Akcija!

Oro kondicionierius MITSUBISHI 3,50kw, baltas, MSZ-LN35VG2W/MUZ-LN25VG2 (-15°C)

Original price was: €2,100.00.Current price is: €1,840.00.

 Mitsubishi Electric

Prekės kodas: MSZ-LN35VG2W/MUZ-LN25VG2

MSZ-LN serija, baltas, šildymas iki 15*C

Garantija: 2 metai

Prieinamumas: pristatome per 2-4 d.d. Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 4-6 savaičių.

Aprašymas

NEPAPRASTAI GRAŽUS DIZAINAS. Naujieji MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliai yra MITSUBISHI ELECTRIC pasididžiavimas. Dėl įspūdingo dizaino ir spalvų gamos jie nepalieka abejingų. Netgi nuotolinio valdymo pultelio spalva priderinta prie vidinio įrenginio spalvos. Galima rinktis iš keturių spalvų paletės: įprastą baltą, perlų baltumo, raudonos ir juodos spalvos vidinius įrenginius. Kad ir kurią spalvą pasirinksite, šis šilumos siurblys neabejotinai taps išskirtine namų interjero detale!

“HYPER HEATING” TECHNOLOGIJA. Dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos naujųjų MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurblių nominali šiluminė galia išlaikoma net iki -15ºC. Gamintojas garantuoja efektyvų ir ekonomišką šilumos tiekimą iki -25ºC, tačiau atlikti bandymai parodė, kad šis įrenginys veikia net iki -35°C šalčio! Taigi, net atšiauriausiomis dienomis šis šilumos siurblys geba aprūpinti patalpas reikalinga šiluma. Itin aukšti sezoninio naudingumo koefiecientai (tiek šildymo, tiek ir vėsinimo) užtikrina nedideles eksploatavimo sąnaudas.

3D TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS. MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurbliai turi įdiegtą dar pažangesnį unikalų 3D infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį “I-see”, kuris leidžia pilnai kontroliuoti įrenginio funkcijas ir sumažinti elektros sąnaudas. Būtent dėl šio jutiklio, šilumos siurblys geba labai tolygiai paskirstyti šilumą ar vėsą visoje erdvėje. „I-see“ jutiklis yra toks išmanus, kad jaučia, kurioje kambario vietoje yra žmonės ir pagal tai pritaiko įrenginio darbą – jis „įsimena“, kuriose vietose jūs praleidžiate daugiausia laiko ir ten visada palaiko komfortiškiausią temperatūrą.

APSAUGA NUO PERŠALIMO. Jūs taip pat galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Tai ypač aktualu vėsinimo metu, kadangi apsaugo jus nuo peršalimo ir diskomforto.

WIFI ADAPTERIS. MSZ-LN-VGHZ šilumos siurbliuose gamykliškai integruotas WIFI adapteris, prisijungus per Mitsubishi Electric MELCloud programėlę, leidžia jums pilnai kontroliuoti šilumos siurblio darbą nesvarbu, kur bebūtumėte – ar gulėtumėte namuose ant sofos, ar keliautumėte toli nuo namų. Paprasčiau ir būti negali -pasirinkus tinklą ir suvedus slaptažodį, automatiškai prisijungsite prie MELCloud bei galėsite pilnai valdyti savo įrenginį.

SVEIKESNIS MIKROKLIMATAS. Itin veiksminga keliapakopė „Plasma Quad“ keturių filtrų sistema pašalina iš oro dulkes, pelėsio sporas, žiedadulkes ir kitas nepageidaujamas mikroskopines daleles. Tokiu būdu užtikrinamas sveikesnis ir komfortiškesnis patalpų mikroklimatas.

“I-SAVE” FUNKCIJA. “I-save” funkcija – paprastai, paspaudus vieną mygtuką, nustatoma norima (iš anksto nustatyta) patalpos oro temperatūra bei kiti parametrai (ventiliatoriaus greitis, oro srauto kryptis). Šią funkciją galima naudoti, pavyzdžiui, miegant, išeinant iš kambario ir pan. (tokiu atveju naudinga nustatyti energiją taupančius parametrus) ar tiesiog norint greitai įjungti mėgstamus šilumos siurblio veikimo nustatymus.

MINIMALIOS VIDAUS TEMPERATŪROS PALAIKYMAS. Šilumos siurbliui veikiant šildymo režimu, aktyvavus “I-save” funkciją, galima nustatyti minimalią vidaus temperatūrą. Ši minimali temperatūra paprastai palaikoma vasarnamiuose, sodo nameliuose, pirties pastatuose, palėpėse, kitose pastoviai negyvenamose patalpose ar išvykstant iš namų ilgesniam laikui. Daugiau nebereikia rinktis tarp +10 ar +16°C. Dabar galima nustatyti +10, 11, 12, 13….°C.

ModelisMSZ-LN35VG2W/MUZ-LN35VGHZ2
Šaldymas (kW)3,5 (0,8-4,0)
Šildymas (kW)4,0 (1,0-6,6)
Elektros galingumas (šaldymas/šildymas) (kW)0,82 / 0,82
Sezoninis energijos koeficientas SEER9,4 (A+++)
Sezoninis energijos koeficientas SCOP5,1 (A+++)
Vidinės dalies oro srautas (m³/min)4,3 – 13,7
Garso slėgis 1m atstumu. (vidinis) (dB(A))19 – 45
Garso slėgis 1m atstumu. (išorinis) (dB(A))49 – 50
Šaltnešio tipasR-32
Matmenys (vidinė dalis/išorinė dalis), HxWxD (mm)307x890x233 / 550x800x285
Svoris (vidinis/išorinis) (kg)15,5 / 36
Maksimalus vamzdyno ilgis (m)20
Maksimalus aukščio perkrytis (m)12
Darbinė lauko temperatūra šaldyme (°C)-10 ~ +46
Darbinė lauko temperatūra šildyme (°C)-25 ~ +24
Maitinimas1P/230/50 Hz
Maitinimo privedimasišorinis blokas
Skysčio linijos skersmuo (col)1/4”
Dujų linijos skersmuo (col)3/8”

Papildoma informacija

Svoris50 kg
Galia (kW)

3-5

Gamintojas

Mitsubishi Electric

Produkto tipas

Oro kondicionieriai

Šaldymo galia (oras oras) kw

3 – 4 kW

Šildymo galia (oras oras) kw

3 – 4 kW

Spalva

Balta